



2 330 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 244 5218/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 044650E040;0446533490;0446533490;0446548150;0446548160;0446548170;0446548170;0446548180;0446548190;0446548210;0446548240;0446578020;0446578030;04465WY020;044654815079;0446578020;T044654824;0446578020;T044654824;0446533490;0446548170;0446548240;0446578020;04465WY020;044650E040;0446533490;0446548150;044654815079;0446548160;0446548170;0446548180;0446548190;0446548210;0446578030 |
| Висота | 59.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2015, 2008, 2020, 2010, 2019, 2023, 2014, 2024, 2021, 2011, 2017, 2018, 2013, 2016, 2025, 2009, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Highlander, NX, RX |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 166.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |