2 743 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 241 5120 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1644201320;A1644201320;1644201320;A1644201320 |
| Висота | 80.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2012, 2008, 2010, 2014, 2011, 2013, 2007, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class |
| Товщина | 20.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 193.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 192.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |