| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 247 4414/W |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 96475028;96475028;96475028;96475028 |
| Висота | 39 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2008, 2010, 2011, 2005, 2007, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica |
| Товщина | 14.7 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 121.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |