


972 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 218 6617 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 6N0698151;6N0698151;6N0698151C;6N0698151C;6N0698151C;JZW698151E;6N0698151;6N0698151C;6N0698151;6N0698151C;JZW698151E;6N0698151C |
| Висота внутрішньої накладки | 51.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2001, 1995, 2010, 2014, 2011, 2000, 2013, 2003, 2002, 1997, 2012, 1992, 2005, 2004, 2009, 1999, 1996, 1994, 1993, 2007, 1998, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Lupo, Polo, Fabia, Golf |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |