1 815 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 225 8818 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 155253721;155253722;1617936880;1617936880;1617936880;1617936880;1617936880;SU001A6136;SU001B3807;1617936880;1617936880;SU001A6136;SU001B3807;155253721;155253722 |
| Висота | 53.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2019, 2023, 2024, 2021, 2017, 2018, 2016, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Opel, Fiat, Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Scudo, Jumpy, Vivaro, Expert, Ulysse, Zafira, Zafira |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |