


2 628 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 225 8618/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 0004204900;0004205000;0004207900;0004208403;A0004204900;A0004205000;A0004207900;A0004208403;0004204900;0004205000;0004207900;0004208403;A0004204900;A0004205000;A0004207900;A0004208403 |
| Висота | 96.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2020, 2019, 2023, 2024, 2021, 2017, 2018, 2016, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | E-Class |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |