2 143 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 244 8617/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1371454;1433958;1530602;1554524;1560026;1819638;1824348;1852717;6C112M008AB;6C112M008AC;6C112M008AD;6C112M008AE;6C112M008AF;6C1J2M008AA;6C1J2M008AB;ME6C1J2M008AA;ME6C1J2M008AB;ME6C1J2M008AC |
| Висота | 53.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2012, 2008, 2010, 2014, 2011, 2013, 2007, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Товщина | 17.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 122.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |