| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 245 8217/W |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | GSYD3323Z;GSYD3323ZA;GSYD3328ZA;GSYD3328Z9C;GSYD3323Z;GSYD3323ZA;GSYD3328Z9C;GSYD3328ZA |
| Висота | 58.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2008, 2010, 2011, 2013, 2007, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Товщина | 17.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 136.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |