| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 227 4816 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 2095160;2272732;2279460;2708406;KTH1BC2K021AB;KTK1BC2K021AB;KTK1BC2K021AC;KTR2X62K021AC |
| Висота | 52 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2019, 2023, 2024, 2021, 2017, 2018, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Товщина | 16.4 мм |
| Ширина | 155.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |