1 623 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 248 8318 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1607083180;1607083180;1607083180;1611140580;1611140580;1611837880;1611837880;1611837880;1613192580;1613192580;1617293780;1617293780;1629038380;1629038380;1629038380;1647863580;1647863580;1647863580;1684909680;1684909680;1696258980;1617293780;1647863580;1647863580;1647863580;1684909680;3649095;3649095;3649095;425431;9862568880;9866880680;9866880680;1617293780;1647863580;3649095;1617293780;1647863580;3649095 |
| Висота | 59.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2015, 2020, 2010, 2019, 2023, 2014, 2024, 2021, 2011, 2017, 2018, 2013, 2016, 2025, 2009, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep, Peugeot, Opel, Citroen |
| Сумісність з моделлю | C3, DS3, C4, Mokka, Corsa, Avenger, 208 |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 136.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |