2 252 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 224 1219 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1884555;1884555;2241923;2553414;2268042;5301453;5311711;5320461;5320463;E1GC2K021AC;E1GC2K021AC;F2GC2001AA;F2GC2001AB;F2GC2001AC;F2GC2001BF;F2GC2001CA;F2GC2001CB;KTJ1GC2K021AA |
| Висота | 64.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2020, 2019, 2023, 2024, 2021, 2017, 2018, 2016, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max |
| Товщина | 19.1 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |