1 288 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 230 7616 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 272399;2723997;272944;274334;30648382;30681695;8623862;8634925;86349255;272399;2723997;272944;274334;30648382;30681695;8623862;8634925;86349255 |
| Висота | 53.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 1997, 2001, 1996, 2008, 1995, 2010, 2005, 2000, 2003, 2004, 2007, 2002, 1998, 2009, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, XC70, S70, S80, V70 |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |