


891 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 213 0515 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 0024200520;0024201620;0024204620;0024208020;0034203020;0034204820;0034204920;0044201620;0044209220;0044209320;05143633AA;A0024200520;A0024201620;A0024204620;A0024208020;A0034203020;A0034204820;A0034204920;A0044201620;A0044209220;A0044209320;0024200520;0024201620;0024204620;0024208020;0034203020;0034204820;0034204920;0044201620;0044209220;0044209320;A0024200520;A0024201620;A0024204620;A0024208020;A0034203020;A0034204820;A0034204920;A0044201620;A0044209220;A0044209320;05143633AA |
| Висота | 70 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2001, 1995, 2010, 2011, 2000, 2003, 2002, 1997, 1992, 2005, 2004, 2009, 1999, 1996, 1994, 1993, 2007, 1998, 2008, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class, E-Class, SL |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 61.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |