1 102 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 218 6817/W |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 6Q0698151B;6Q0698151B;6Q0698151B;6Q0698151B |
| Висота внутрішньої накладки | 51.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2012, 2001, 2008, 2010, 2014, 2011, 2005, 2000, 2013, 2003, 2004, 2007, 2002, 2009, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Fabia |
| Товщина | 17.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |