| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 234 4717 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 34216753850;34216758870;34216761285;6753850;6758870;6761285 |
| Висота внутрішньої накладки | 59.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2001, 2008, 2005, 2003, 2004, 2007, 2002, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 121.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |