1 715 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 252 2217 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1610100580;1610103580;1613192680;1647863080;1647863180;4254A6 |
| Висота внутрішньої накладки | 55 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2015, 2020, 2010, 2019, 2023, 2014, 2024, 2021, 2011, 2017, 2018, 2013, 2016, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 508 |
| Товщина | 17.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 155.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |