1 585 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 243 3218 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1610103780;1610103880;1647862980;425403;425424;425424;4254A7 |
| Висота внутрішньої накладки | 66.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2010, 2023, 2014, 2011, 2017, 2013, 2025, 2012, 2024, 2021, 2005, 2018, 2004, 2009, 2022, 2015, 2016, 2007, 2008, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 508, C5, 407 |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |