


1 021 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 219 4516 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1HM698151;1HM698151;1HM698151A;1HM698151A;357698151D;357698151E;357698151E;6N0698151A;6N0698151B;1HM698151;1HM698151A;357698151E;1HM698151;1HM698151A;357698151D;357698151E;6N0698151A;6N0698151B |
| Висота | 69.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 2001, 1996, 1995, 1992, 1989, 2005, 1993, 2000, 1988, 1994, 2003, 1991, 2004, 2002, 1998, 1990, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Passat, Ibiza, Lupo, Polo, Cordoba, Golf, Caddy |
| Товщина | 15.9 мм |
| Ширина | 118.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |