1 569 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 253 3116 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1543683;34201543683;34206885547;34216859917;34216859917;34216860403;6859917;6859917;6860403;6885547 |
| Висота внутрішньої накладки | 47.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 46.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2020, 2019, 2023, 2014, 2024, 2021, 2017, 2018, 2013, 2016, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1 |
| Товщина | 16.2 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |