1 017 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 213 6819 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1605004;1605033;1605033;1605782;1605782;1605785;1605932;1605932;90393506;90398116;90541293;9192124;9195077;1605004;1605033;1605782;1605785;1605932;90393506;90398116;90541293;9192124;9195077;1605033;1605782;1605932 |
| Висота | 63.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 2001, 1996, 1995, 1992, 1989, 1988, 1993, 2000, 1994, 2003, 1987, 1991, 2002, 1998, 1990, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Товщина | 18.5 мм |
| Ширина | 129.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |