1 979 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 239 2318 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 0044205220;1644201520;1644201920;A0044205220;A1644201520;A1644201920;0044205220;1644201520;164420152095;1644201920;A0044205220;A1644201520;A1644201920 |
| Висота внутрішньої накладки | 51.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2012, 2008, 2010, 2014, 2011, 2005, 2013, 2004, 2007, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class, G-Class |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 140.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |