795 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 208 8715 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 171698151F;171698151G;175698151;176698151;191698151B;191698151C;191698151D;191698151G;191698151G;191698151H;191698151J;191698151J;191698151K;191698151L;191698151L;1H0698151;1H0698151;321698151B;321698151C;321698151D;321698151E;321698151F;321698151G;321698151H;321698151J;191698151G;191698151J;191698151L;1H0698151;171698151F;171698151G;175698151;176698151;191698151B;191698151C;191698151D;191698151G;191698151H;191698151J;191698151K;191698151L;1H0698151;321698151B;321698151C;321698151D;321698151E;321698151F;321698151G;321698151H;321698151J;436481 |
| Висота внутрішньої накладки | 51.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 49 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 1979, 2001, 1995, 2010, 1988, 2000, 2003, 2002, 1990, 1997, 1992, 1989, 2005, 1987, 2004, 1985, 1982, 1986, 1980, 2009, 1978, 1999, 1977, 1976, 1996, 1994, 1993, 2007, 1998, 1983, 2008, 1984, 1991, 1981 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Passat, Ibiza, Scirocco, Polo, Cordoba, Golf, Jetta |
| Товщина | 15.3 мм |
| Ширина | 137.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |