974 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 213 7316/W |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | MB500813;MB500814;MB500815;MB500816;MB500819;MB597721;MR162523;MR162524;MR389523;MR389526;MB500813;MB500814;MB500815;MB500816;MB500819;MB597721;MR162523;MR162524;MR389523;MR389526;479781 |
| Висота | 56.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2001, 1995, 1988, 2000, 2003, 2002, 1990, 1997, 1992, 1989, 2005, 1987, 2004, 1985, 1986, 1999, 1996, 1994, 1993, 1998, 1983, 1984, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | L, L 300, L200, Pajero |
| Товщина | 14.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 127.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |