


2 732 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 220 4718/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 0004208000;0084201820;0084201920;A0004208000;A0084201820;A0084201920;0004208000;0084201820;0084201920;A0004208000;A0084201820;A0084201920 |
| Висота | 92.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2020, 2019, 2023, 2014, 2024, 2021, 2017, 2018, 2013, 2016, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, E-Class |
| Товщина | 18.4 мм |
| Ширина | 127.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |