Застосування:
Оригінальні номери:
116245, 13.0460-2620.2, 182292, 19-3674, 21724.08, 22610, 22610 183 1 4, 22610.180.1, 2261001, 33 10 0231, 35164, 402B1337, 41 06 034 07R, 4106 034 07R, 602620, 6121758, 701 996, 79613, 8110 25049, 8DB 355 025-851, 8DB 355 025-851, ADBP420003, BP3737, FDB5104, GDB2175, LP3306, MDB3986, P 68 068, PRP1939, QP7625, QP7625C, RA.1184.0, RB2292, SKBP-0011941| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22610.180.1 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 58 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 8 |
| Ширина | 129 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |