3 711 ₴
Застосування:
Оригінальні номери:
025 241 5120, 025 241 5120/PD, 05P1912, 10 11 6135, 1051155, 116135, 12615, 141141, 141143, 164 420 1320, 164 420 2520, 182086, 19-2889, 223374, 24151.202.1, 24151.902.1, 2415101, 24970z, 37605, 402B0867, 408 326, 50-00-0531, 500531, 5502223374, 573424CH, 573424J, 5SP1912, 601537, 6117972, 8DB 355 014-191, 8DB 355 014-191, A 164 420 1320, A 164 420 2520, ADU174236, BL2734A1, BP-12615, BP3590, BS-2126, FBP-1677, FBP4371, FDB4189, FO 873481, GDB1797, GDB1797DTE, MDB2995, P 50 115, PA-0531AF, PBP1169, PRP1793, QP4431, QP4431C, RB2086, SKBP-0011461, TX 16-32| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24151.202.1 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 80 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 20 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 21 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |