Застосування:
Kia Soul III 1.6 T-GDI -- G4FJ -- 01.2019 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2622401 |
| Виробник | Textar |
| Кросс-номери | 58101J2A00;58101J2A10;58101K0A10 |
| Висота | 59.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2025, 2024, 2023, 2020, 2021, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.6 мм |
| Ширина | 134.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |