2 342 ₴
Застосування:
Honda Civic IX 1.4 i-VTEC (FK1) -- L13Z4 -- 02.2012 - 12.2016| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2580401 |
| Виробник | Textar |
| Кросс-номери | 45022TGNG00;45022TV0E00;45022TV0E01;45022TV0E02;45022TV2E00;45022TV2E01;45022TV2E02 |
| Висота внутрішньої накладки | 57.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2022, 2012, 2015, 2014, 2020, 2016, 2017, 2021, 2018, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |