Застосування:
BMW 5 520 i -- M52 B20 (206S3),M52 B20 (206S4) -- 01.1996 - 06.2003| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2167703 |
| Виробник | Textar |
| Кросс-номери | 1163387;1163953;1164330;1164331;1164627;2157587;2157588;34111163387;34111163953;34111164330;34111164331;34111164627;34112157587;34112157588;34116761277;34116761279;6761277;6761279 |
| Висота | 63.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1998, 1995, 2000, 1999, 2002, 1996, 2001, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |