Застосування:
Honda Accord X 1.5 iVTEC (CV1) -- L15BE -- 10.2017 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2291601 |
| Виробник | Textar |
| Кросс-номери | 43022T38A01;43022TVAA03;43022TVAA04;43022TVAA51 |
| Висота внутрішньої накладки | 48.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Задні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2025, 2024, 2023, 2020, 2017, 2021, 2018, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 122.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |