4 166 ₴
Застосування:
BMW X2 M35 i -- B48 A20 E -- 11.2018 - 10.2023| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2621201 |
| Виробник | Textar |
| Кросс-номери | 34206885600;6885600 |
| Висота внутрішньої накладки | 60.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Задні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2025, 2024, 2019, 2021, 2022, 2023, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW, Mini |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.9 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |