805 ₴
Застосування:
Kia Sorento I 2.5 CRDi -- D4CB -- 05.2006 - 12.2011| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C20304ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 583023ED00;583023ED01;583023EE00;3ED00583021 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 47 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2009, 2023, 2025, 2004, 2002, 2021, 2019, 2011, 2010, 2005, 2024, 2006, 2003, 2017, 2022, 2016, 2007, 2008, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Cerato |
| Товщина | 15.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 118.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |