784 ₴
Застосування:
Suzuki Swift II 1.0 (SF310, AA44) -- G10A,G10 -- 03.1989 - 05.2001| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C18012ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 5520080000;5520080E10;5520080E10000;AY040KE140 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 44.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 1995, 2000, 1998, 1991, 1989, 1990, 1996, 1992, 2004, 2002, 2005, 1994, 1993, 2003, 1997, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Justy, Swift |
| Товщина | 15.3 мм |
| Ширина | 130.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |