Застосування:
Kia Sportage 2.0 i 4WD -- FE (8V) -- 04.1994 - 08.1999| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C10302ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 0K0113323Z;0K0Y13323Z;0K0Y23323Z;0K2393323Z;0K2A23323Z;0K2A23323ZA;0K2A23323ZB;0K2A33323ZA;0K2A33323Z;0K2A43323Z;3323ZK0Y2 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 65.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 49.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 2003, 1994, 1997, 1998, 1996, 2001, 2002, 2000, 1995 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Shuma |
| Товщина | 16 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 171.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 49.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 65.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |