Застосування:
Kia Sportage 2.0 i 4WD -- FE (8V) -- 04.1994 - 08.1999| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C10305ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 080453323Z;0K0453323Z;0K0453323ZA;K0453323Z;OK0453323Z |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 52.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 1997, 2000, 2001, 1996, 1999, 1994, 2003, 2002, 1998 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Retona |
| Товщина | 15.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 149.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |