| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C15039ABE |
| Виробник | ABE |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.4 мм |
| Ширина | 125.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |