812 ₴
Застосування:
Honda Civic VIII 1.4 (FK1) -- L13A7 -- 09.2005 - 09.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C24014ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 43022SMGE00;43022SMGE01;45022SMGE50 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 46.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2009, 2023, 2025, 2021, 2019, 2015, 2014, 2011, 2010, 2005, 2024, 2006, 2012, 2017, 2013, 2022, 2016, 2007, 2008, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, Civic |
| Товщина | 15.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 95.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |