872 ₴
Застосування:
Lexus LX 470 (UZJ100) -- 2UZ-FE -- 05.1998 - 03.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C22017ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 0446660030;0446660070;0446660110 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 45.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1998, 2004, 2002, 2005, 2006, 2003, 2007, 2008, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, RX |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 123.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |