965 ₴
Застосування:
Toyota Avensis Verso 2.0 VVT-i (ACM20_, ACM20R) -- 1AZ-FE -- 08.2001 - 11.2009| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C12102ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 0446502080;0446544060;0446544090;0446544100;88972092;88972096;F1YA3328ZA;V9118A088 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 59.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 1997, 2000, 2001, 2007, 2004, 2005, 1996, 2008, 1999, 2003, 2010, 2002, 1998, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Corolla, Matrix |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |