890 ₴
Застосування:
Jeep Wrangler III 2.8 CRD -- ENS -- 11.2010 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C2Y013ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 68003776AA |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 45.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2009, 2023, 2025, 2021, 2019, 2015, 2014, 2011, 2010, 2024, 2006, 2012, 2017, 2013, 2022, 2016, 2007, 2008, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Nitro, Wrangler |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |