612 ₴
Застосування:
Lada Niva 1600 4x4 -- 2121 -- 01.1987 - 03.1995| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C1L000ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 212133501090;21213501090 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 45 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2000, 1986, 2009, 1994, 1993, 2023, 1977, 1988, 1997, 1987, 2025, 1990, 1981, 2004, 2002, 2021, 2019, 2015, 2014, 2001, 1985, 1998, 1991, 1982, 1980, 2011, 2010, 1992, 2005, 1984, 2024, 2006, 2012, 2003, 1999, 1995, 1979, 2017, 1983, 2013, 2016, 1989, 1996, 2022, 1976, 1978, 2007, 2008, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Niva |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 125.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |