1 026 ₴
Застосування:
Honda Odyssey 2.3 (RA6) -- F23A -- 07.2002 - 09.2003| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C24018ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 43022SHJA00 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 46.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2009, 2023, 1997, 2025, 2004, 2002, 2021, 2019, 2015, 2014, 1998, 2011, 2010, 2005, 2024, 2006, 2012, 2003, 1999, 2017, 2013, 2022, 2016, 2007, 2008, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Товщина | 15.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 112.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |