| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3643 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 56.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 136.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |