1 426 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2820.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1611456380;1J0698451H;1J0698451L;1K0698451A;1K0698451A;1K0698451C;1K0698451C;1K0698451C;1K0698451J;1K0698451J;1K0698451J;1K0698451M;2Q0698451;2Q0698451;2Q0698451B;2Q0698451B;2Q0698451C;2Q0698451C;2Q0698451C;2QB698451;2QB698451;3B0698451;3B0698451A;3B0698451A;425223;425241;425467;425467;4B0698451;4B0698451A;4B0698451B;4B0698451E;4D0698451C;5C0698451;5C0698451A;5K0698451B;5K0698451B;5K0698451B;8E0698451;8E0698451A;8E0698451A;8E0698451K;8E0698451K;E172197;E172204 |
| Висота | 52.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Задні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2024, 2007, 2015, 2021, 2005, 2019, 2020, 2009, 2013, 2012, 2017, 2003, 2004, 1996, 2023, 1999, 2016, 2008, 2011, 1995, 2000, 2006, 1994, 1998, 2018, 2025, 2002, 1997, 2010, 2001, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Peugeot, Citroen, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Octavia, 307, C4, New Beetle, Partner, Altea, Superb, C3, Berlingo, Polo, Eos, Caddy, Toledo, Bora, Golf, Fabia, A3, Leon, Passat, A1, Scirocco, A4, 1007, A8, TT, Jetta, Ibiza, C2, A6, Xsara, Roomster, Rapid, Yeti |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина | 87.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |