

1 573 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7100.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 6N0698151;6N0698151;6N0698151C;6N0698151C;6N0698151C;JZW698151AG;JZW698151AG;JZW698151AG;JZW698151E;JZW698151E;JZW698151E |
| Висота внутрішньої накладки | 51.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2024, 2007, 2015, 2021, 2005, 2019, 2020, 2009, 2013, 2012, 2017, 2003, 2004, 1996, 2023, 1999, 2016, 2008, 2011, 1995, 2000, 2006, 1994, 1998, 2018, 2025, 2002, 1997, 2010, 2001, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Fox, Fabia, Lupo, Polo |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина | 141.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |