2 682 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2887.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1K0698451B;1K0698451E;1K0698451K;1K0698451S;1K0698451T;3C0698451A;3C0698451C;JZW698451M |
| Висота | 55.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Задні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2007, 2013, 2015, 2010, 2012, 2020, 2014, 2011, 2006, 2017, 2008, 2005, 2019, 2018, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | TT, Golf, Octavia, Leon, Passat |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.1 мм |
| Ширина | 105.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |