

1 560 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5859.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 96245178;96245178;96253367;96253367;96253382;96253382;96446742;96446742;96495227;96495227;S4510019;S4510019 |
| Висота | 51.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2024, 2007, 2015, 2021, 2005, 2019, 2020, 2009, 2013, 2012, 2017, 2003, 2004, 1996, 2023, 1999, 2016, 2008, 2011, 2000, 2006, 1998, 2018, 2025, 2002, 1997, 2010, 2001, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica, Evanda, Leganza, Gentra, Vectra, Nubira, Astra, Rezzo |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.9 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |