3 662 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2725.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 34116770251;34116778320;34119804735 |
| Висота внутрішньої накладки | 71.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2007, 2013, 2015, 2010, 2012, 2011, 2014, 2008, 2006, 2003, 2004, 2005, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 131.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |