

4 917 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0470-7110.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 4B0698151;4B0698151A;4B0698151AB;4B0698151AF;4B0698151B;4B0698151E;4B0698151H;4B0698151J;4B0698151K;4B0698151M;4B0698151N;4B0698151N;4B0698151N;4F0698151;8E0698151F;8E0698151J;8E0698151K;8E0698151K |
| Висота | 74 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2009, 2013, 2012, 2003, 2004, 1996, 1999, 2008, 2011, 1995, 2000, 2006, 1994, 1998, 2002, 1997, 2010, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | A4, Superb, Passat, A6 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 156.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |