2 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5764.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 0446507010;0446533440;0446533450;0446533471;0446533471 |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2024, 2007, 2015, 2021, 2005, 2019, 2020, 2009, 2013, 2012, 2017, 2023, 2016, 2008, 2011, 2006, 2018, 2025, 2010, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Camry, Avalon, ES |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 157.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |